1
4
5
6
8
10
12
14
15
16
19
21
23
24
25
30
31
34

ĪPAŠUMA INFORMĀCIJA

Māja modernā privātmāju ciematā ”Priežkalni” – tikai 250 metru attālumā no jūras.

LOKĀCIJA

ZVEJNIEKCIEMS,
PRIEŽKALNU IELA 15

ĒKAS TIPS

PRIVĀTMĀJA

STĀVS

1/1

MĒBELES

MĒBELĒTA UN APRĪKOTA

PLATĪBA

4 ISTABAS, 107 m²

CENA

230 000 €


+ Ērts un kompakts plānojums;
+ Māja būvēta no augstvērtīgiem materiāliem;
+ Augsta energoefektivitāte;
+ Zemas uzturēšanas izmaksas;
+ Māja tiek piedāvāta ar pilnu iekšējo apdari;
+ Jūra piecu minūšu gājiena attālumā;
+ Rīga 50km attālumā;

Māja atrodas modernā privātmāju ciematā ”Priežkalni” – elitārā vietā Vidzemes jūrmalas piekrastē ar prominentiem kaimiņiem. Ciemats radīts tiem, kas sapņo dzīvot gleznainā jūras krastā, gaismas piepildītā mājā ar lieliem panorāmas logiem un privātu terasi. Ciemata mājas tiek būvētas no videi draudzīgiem un veselībai drošiem materiāliem, tās ir labi izolētas un energoefektīvas un ar rūpīgi pārdomātu plānojumu. Ciemats “Priežkalni” ir piekrastes pērle skujkoku meža ielokā, kurā valda mierīga atmosfēra, pludmales vēju glāsti un jūras viļņu smarža – ideāla vieta, lai aizbēgtu no pilsētas burzmas, smeltos iedvesmu un enerģiju un baudītu dzīvi. Mājas ciematā tiks veidotas vienā stilā un uzceltas no videi draudzīgiem un drošiem materiāliem.

Mājas plānojums: plaša viesistaba aprīkota ar virtuves zonu un izeju uz terasi, trīs izolētas guļamistabas, tualete, vannasistaba ar WC, koridors ar iebūvēto skapi, tehniskā telpa un terase. Māja tiek pārdota ar pilnu iekšējo apdari, visām komunikācijām un pilnībā aprīkotu virtuvi (Electrolux plīts virsma, cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, trauku mašīna, ledusskapis, Elica tvaika nosūcējs ar filtru). Mājas dzīvojamā platība: 84.50 m2. Kopējā platība: 106.70 m2. Māja aprīkota ar ūdens apgādes (dziļurbums), kanalizācijas (individuāla bioloģiskās attīrīšanas iekārta), elektroinstalācijas, vēdināšanas un gaiss-ūdens siltumsūkņa apkures inženiersistēmām, kā arī ugunsgrēka autonomajiem detektoriem un signalizāciju. Norobežojošo konstrukciju siltuma noturība veidota atbilstoši to minimālajām prasībām Latvijas Republikā 2021.gadā.

Sludinājumā redzamās fotogrāfijas ir no demo mājas. Jūs pasūtīt šādu pašu māju – jaunu, uz cita zemesgabala un ar Jūsu izvēlētu apdari un iebūvēto tehniku. Jums ir iespēja izvēlētie arī citas platības un cenu kategorijas māju, kuru uzcelt uz Jūsu izvēlētā zemesgabala. Īpašuma cena atkarīga no Jūsu izvēlētā zemesgabala platības un mājas.

Zvejniekciemā ir labi attīstīta infrastruktūra: netālu ir veikali, aptiekas, slimnīca, skolas un bērnudārzi.

SADARĪBAS PROCESS

Vēlaties profesionālu nekustamā īpašuma aģenta palīdzību? Atstājiet savu kontaktinformāciju un vienas darba dienas laikā gaidiet ziņu no G B I komandas speciālista

01

1. AIZPILDIET PIETEIKUMU

Tik vienkārši kā uzrakstīt savu vārdu, kontaktus un izvēlēties sarunas tematu.

02

2. SAGAIDIET ZIŅU

Ne ilgāk kā pēc vienas darba dienas pienāks ziņa no GBI nekustamā īpašuma aģenta!

03

3. PERSONISKA PIEEJA

Saņemiet ieteikumus un izlemiet par tālāko sadarbību!

G B I KONTAKTI

G B I REKVIZĪTI

SIA ”Baltic Investment VP”

Reģistrācijas Nr. 40203012517

Ausmas iela 24, Carnikava, Carnikavas
pagasts, Ādažu novads, LV-2163
 

Konts: LV77PARX0020967480001

Banka: A/S “Citadele banka”, PARXLV22

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies G B I komandas speciālists