Pārdod māju, Cīruļu iela 12, Gaidas, Ropažu novads

Pārdod
Cīruļu iela
  • 145,000.00 
  • 123 m²

Apraksts

Privātmāja ar plašu un iekoptu zemesgabalu klusā un mierīgā vietā.

Privātmāja atrodas ciematā Gaidas, 5km attālumā no Rīgas apvedceļa un 12km attālumā no IKEA. Māja nodota ekspluatācijā. Pamati – dzelzsbetons/betons, ārsienas – koks, pārsegumi – koks. Ērts un funkcionāls plānojums. Mājas pirmajā stāvā ir viesistaba ar kamīnu un izeju uz terasi, guļamistaba, sanmezgls, virtuve, katlu telpa un veļas istaba. Otrajā stāvā ir divas guļamistabas un nepabeigts sanmezgls ar ievilktām komunikācijām. 2000m2 liels zemesgabals, kuru (ja ir vēlme) iespējams sadalīt 2 zemesgabalos.

Ūdensapgādi nodrošina savs dziļurbums (~30m) + pašsūces cirkulācijas sūknis (Grundfos) katlu telpā. Katlu telpā ir uzstādīti mehāniskie (kārtridža tipa), atdzelzošanas un mīkstināšanas filtri. Kanalizācija – septiķis (3 akas) + sūkšanas slidkalniņš. Apkure – granulu katls OPOP (automātiski uztur temperatūru mājās pēc termostāta + nodrošina kārsto ūdeni (boilers ar pieslēgumu no katla + elektriskais sildelements kā alternatīvs variants)), kamīns, gaiss-gaiss siltumsūkņi. Kondicionēšana – 2 gab. gaiss-gaiss kondicionieri (siltumsūkņi) Daikin (ziemas vai starpsezonas laikā var strādāt uz ēkas uzsilšanu (kalpo par rezerves apkuri)). Elektrība – 3-fāžu ievads.

Ērta infrastruktūra: Asfalts līdz zemesgabalam, Rīga 12 km attālumā, autobusa pietura 5. minūšu gājiena attālumā, veikals 2.6 km attālumā, skola 5 km attālumā (ciematā kursē autobus uz/no skolas).

Īpašuma detaļas

Īpašuma tips : Māja
Darījuma veids : Pārdod
Cena : 145,000.00 
Iela : Cīruļu iela
Pilsēta : Gaidas, Ropažu novads
Platība : 123 m²
Istabas : 4
Guļamistabas : 3
Vannas istabas : 1
Stāvs : 2

Atrast kartē

Viktors Pontāgs

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists

Salīdziniet sarakstus

NosaukumsCenaStatussTipsApgabalsMērķisGuļamistabasVannas istabas

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists