Pārdod māju, Ērkšķu iela 2, Imanta

Pārdod
Ērkšķu iela 2
  • 270,000.00 
  • 200 m²

Apraksts

Rindu mājas sekcija ar augstvērtīgu dizainera veidotu interjeru.

Māja atrodas klusā un zaļā privātmāju rajonā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu atpūtai, 2016 celtas rindu mājas gala sekcijā. Ēkas fasādē izmantots dekoratīvs apmetums, kas papildināts ar tumšas krāsas koka dēlīšu elementiem, padarot šo par dizainiski vienu no interesantākajiem māju kompleksiem tuvākajā apkārtnē.

Ērts un funkcionāls plānojums, atvērta tipa plašas telpas ar augstvērtīgu interjera apdari.
1.stāvā plaša viesistaba ar kamīnu, virtuve ar lieliem panorāmas logiem un izeju privātā iežžogotā pagalmā, wc ar dušu un tehniskā/noliktavas telpa.
2.stāvā garderobes telpa, divas guļamistabas ar iebūvētajiem skapjiem un vecāku guļamistaba ar savu vannasistabu ar vannu un dušu un izeju uz terasi.

Māja ir ļoti labā stāvoklī, ar pilnu apdari, iebūvētu virtuvi, kvalitatīvu sadzīves tehniku un iebūvētiem garderobes skapjiem. Ozolkoka parkets, dizaina flīzes, kvalitatīvas metāla konstrukcijas kāpnes ar koka dēļu pakāpieniem, kvalitatīvi PVC stikla pakešu logi un stikla pakešu ārdurvis. Griestu augstums 2.7 – 2.9 m. Ir optiskais internets, signalizācija. Neizbūvēti bēniņi, kuros var nokļūt no 2.stāva gaiteņa pa salokāmām kāpnēm un kurus var izmantot kā noliktavu. Autonoma gāzes apkure, centrālā ūdensapgāde un kanalizācija, kamīns. Rindu mājas teritorija ir sakopta un apzaļumota. Dzīvojamā platība 163.8 m2 , ārtelpu platība 36.8 m2. Īpašumā zemes domājamās daļas 295 m2 platībā. Pie mājas ir vieta automašīnas novietošanai. Māja pārdodas bez fotogrāfijās redzamajām mēbelēm.

Izcila infrastruktūrs: sabiedriskā transporta pietura 200 metru attālumā, 800 metru attālumā Imantas dzelzceļa stacija, kas nodrošina ērtu satiksmi ar Rīgas centru, Jūrmalu un Tukumu. Blakus veloceliņš. Veikali, skola, bērnudārzs un citi pakalpojumu sniedzēji 1-1.5 km attālumā.

Īpašuma detaļas

Īpašuma tips : Māja
Darījuma veids : Pārdod
Cena : 270,000.00 
Iela : Ērkšķu iela 2
Pilsēta : Rīga
Pasta indekss : LV-1029
Platība : 200 m²
Istabas : 4
Guļamistabas : 3
Vannas istabas : 2
Stāvs : 2

Atrast kartē

Saņemt norādes
Viktors Pontāgs

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists

Salīdziniet sarakstus

NosaukumsCenaStatussTipsApgabalsMērķisGuļamistabasVannas istabas

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists