Pērnavas iela 1, Rīga, Centrs

Pārdod
Pērnavas iela 1, Rīga, Centrs
  • 70,000.00 
  • 55 m²

Apraksts

Dzīvoklis atrodas koptas 1959. gadā celtas Staļina laika mājas trešajā stāvā un sastāv no viesistabas, izolētas guļamistabas, izolētas virtuves (aprīkota ar plīti, cepeškrāsni trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapi), vannasistabas ar vannu un dušu, tualetes un koridora (dzīvoklī ir veikta nesaskaņota pārbūve). Dzīvokļa logi iziet uz Pērnavas ielu un klusu iekšpagalmu. Griestu augstums – 3m. Sakopta kāpņutelpa, ieeja ar kodu. Pagalmā pie mājas iespējams novietot auto.

Māju apsaimnieko SIA Labie Nami. Komunālie maksājumi: ~ 80 EUR + elektrība, ūdens un apkure pēc patēriņa (2023. gada janvārī – 150 EUR). Zeme zem mājas tiek nomāta un pieder biedrībai. Zemes nomas maksa: 300 EUR gadā. Zemi iespējams izpirkt no biedrības (zemes cena 4800 EUR).

Izcila atrašanās vieta un atīstīta infrastruktūra: Tuvumā centra sporta kvartāls ar skeitparku, futbola laukumu, velotrasi, bērnu laukumu un citām sporta aktivitātēm, Sporta nams ’Daugava’’, Barona kvartāls, izglītības iestādes (Rīgas Franču licejs un Rīgas centra humanitārā vidusskola), Vecelības Centrs 4, Domina Shopping, Circle K un Rīgas lielie kapi – romantiskais parks, kur atdusas Rīgas cēlāji un veidotāji. Ļoti ērta un plaša sabiedriskā transporta kustība (Tramvajs: 1; Trolejbuss: 4, 12, 13, 14, 17, 31, 34; Autobuss: 3, 6, 16, 21, 49 un dzelzceļa stacija Zemitāni).

Īpašuma detaļas

Īpašuma tips : Dzīvoklis
Darījuma veids : Pārdod
Cena : 70,000.00 
Iela : Pērnavas iela 1, Rīga, Centrs
Pilsēta : Rīga
Pasta indekss : LV-1012
Platība : 55 m²
Istabas : 2

Atrast kartē

Saņemt norādes
Viktors Pontāgs

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists

Salīdziniet sarakstus

NosaukumsCenaStatussTipsApgabalsMērķisGuļamistabasVannas istabas

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies GBI komandas speciālists